Hakkımızda

Her insan biricik ve değerlidir ” ilkesiyle yola çıkan Patika Psikoloji; Danışmanlık Eğitim ve Araştırma merkezidir. Bu ilke çerçevesinde bireylere ailelere, çiftlere ve kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Ekibimiz

Fulya Çelik

İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Halen Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına devam etmektedir. Dabatem’den Obsesif Kompülsif Bozukluk ve Kompülsif Biriktirme, Yaygın Kaygı Hastalığı ve Depresyon, Travma Sonrası Stres Hastalığı, Panik Hastalığı, Agorafobi ve Sosyal Kaygı, Klinik Değerlendirme, Vaka Formülasyonu ve Seans Yönetimi, İstanbul Psikoloji Enstitüsünden Psikolojik testler, MMPI, WISC-R, Objektif Testler, Projektif Testler sertifika eğitimlerine katılmıştır. Şişli Halk Eğitim Merkezinden İşaret Dili sertifika eğitimine katılmıştır.

Cengiz Avcı

Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunudur. Stajını Sakarya Sabiha Hanım Ortaokulunda tamamlamıştır. Sakarya Neşe Erberk Anaokulunda
çalışmıştır. Klinik Psikolog  Birgül Emiroğlu Bakay’dan Oyun Terapisi Eğitimini ( Oyun Terapileri Derneği) Byron Norton ve Nilüfer Devecigil’den Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey ve Byron Norton’dan 2.Düzey eğitimini (Psikoloji İstanbul) almıştır. Bu alanda bireysel ve grup süpervizyonlarına devam etmektedir.

Uzun süre Psikoterapist İskender Savaşır’ın Psikanalitik Yorumlama Çalışmalarına katılmış (Moira Danışmanlık Merkezi), Uzm. Psikolog Nur Ağdelen’den Çocuklar, Gençler ve
Ebeveynleriyle Çalışmada Sistemik Müdahaleler (Ayna Psikolojik Danışmanlık Merkezi), Klinik Psikolog Uğurkan Ulutürk’ten Okul Çağı Problemlerinde Stratejik Müdahaleler (Moira Danışmanlık Merkezi) eğitimlerini almıştır.
Aile-Ebeveyn eğitimleri düzenlenmekte ve kurumlara yönelik seminer çalışmaları yapmaktadır.
Aile- Ebeveyn Eğitimleri :
Çocukların Beklentileri ve İhtiyaçları, Ebeveyn Olmak: Anne/Baba Olmak, İnsan Yavrusunun
İlk 6 Yılı, Bağlanma, Çocukla İletişim, Çocuğun Ruhsal Temelleri ve Yeterince İyi Anne,
Pozitif Disiplin, Sınır Koyma Becerileri, Tek Çocuk Olmak, Kardeş Kıskançlığı ve Rekabeti,
Ebeveynler İçin Oyun Oynama Becerileri.

psikoloji@patikapsikoloji.com
Semerciler Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:61 D:Kat:1 Daire:3, 54100
Adapazarı/Sakarya

Sakarya Psikolog | Patika Psikoloji © 2018 İçeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.